شوخی بیانیه دونالد ترامپ اخبار بین الملل

شوخی: بیانیه دونالد ترامپ اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی پیش‌بینی بازار سکه بعد از پیش‌فروش‌ها

رئیس اتحادیه طلا و جواهر پایتخت کشور عزیزمان ایران اعتقاد است که سکه دیگر جای گران شدن ندارد و پیش فروش سکه از سوی بانک مرکزی می‌تواند تا حدودی به کنترل و تنظیم

پیش‌بینی بازار سکه بعد از پیش‌فروش‌ها

پیش بینی بازار سکه بعد از پیش فروش ها

عبارات مهم : ایران

رئیس اتحادیه طلا و جواهر پایتخت کشور عزیزمان ایران اعتقاد است که سکه دیگر جای گران شدن ندارد و پیش فروش سکه از سوی بانک مرکزی می تواند تا حدودی به کنترل و تنظیم بازار سکه یاری کند ولی در زیاد کردن تقاضای سرمایه گذاری تاثیری نخواهد داشت.

به گزارش ایسنا، بانک مرکزی در ادامه سیاست هایش در مورد سکه، بعد از حراجی های یک ماه اخیر، طرح پیش فروش سکه را با نشانه پوشش تقاضای مصرفی خانوارها و تقاضای سرمایه گذاری از روز گذشته در شعب بانک ملی کشور عزیزمان ایران شروع شد که در باره این تصمیم بانک مرکزی و تاثیر آن بر بازار طلا سکه، ابراهیم محمدولی – رییس اتحادیه طلا و جواهر پایتخت کشور عزیزمان ایران – به ایسنا گفت: این اقدام می تواند تاثیرات مثبتی بر بازار داشته باشد و پول های سردرگمی که در پیچ و خم بازار هستند را بدست آورد و به سمت خود بکشاند؛ لذا از این جهت می تواند موثر واقع شود.

وی با اشاره به اینکه پیش فروش سکه در کنترل بازار سکه موثر خواهد بود، اظهار کرد: تاثیر دیگر این سیاست این است که تا حدودی روی تنظیم و نظم بازار اثر می گذارد و در واقع به تنظیم بازار کمک می کند. با استفاده از این روش کنترل نسبی روی بازار ایجاد می شود. ولی از طرف دیگر این اقدام نمی تواند به تقاضای سرمایه گذاری یاری کند و به نظر نمی رسد بتواند کسانی که صاحب سرمایه هستند را به سمت سرمایه گذاری ترغیب کند.

پیش‌بینی بازار سکه بعد از پیش‌فروش‌ها

محمد ولی تصریح کرد: در حال حاضر سکه به قیمتی رسیده است که دیگر جای اوج رفتن ندارد و باید تلاش شود که قیمت آن به سمت کم کردن حرکت کند. از طرفی هم باید دید که قیمت طلای جهانی چه وضعیتی خواهد داشت، چون قیمت سکه از قیمت طلای جهانی تاثیر می گیرد و تا حدود زیادی از آن تبعیت می کند.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر پایتخت کشور عزیزمان ایران اعتقاد است که سکه دیگر جای گران شدن ندارد و پیش فروش سکه از سوی بانک مرکزی می‌تواند تا حدودی به کنترل و تنظیم

واژه های کلیدی: ایران | بازار | تنظیم | مرکزی | کنترل | سرمایه گذاری | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs